Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DAHUA 27 inča LM27-C301B QHD IPS monitor
Maloprodajna cijena: 209.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
167.37 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | ELED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Ostalo | Haze 25%, Low Blue Light, 85% NTSC |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 75mm x 75mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 614.1mm |
| Dubina | 51.1mm |
| Visina | 363mm |
| Masa | 6.3kg |
| Tip | Dahua monitor |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.47EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
COOLER MASTER 27 inča GA27FC FHD 120Hz Gaming monitor (CMI-GA27FC-EU)
SAMSUNG Odyssey NEO G8 G85NB 32 inča Curved Gaming Monitor, 4K UHD 3840 x 2160, 240Hz, 1ms,DP/HDMI*2,USB
27", 144Hz, 1ms, Display port, 2x HDMI
Legion R34w-30, 34"CURVED, WQHD (3440x1440) LED, 180Hz! 0,5ms1500R Curvature, 178 /178, 180Hz, 0,5 ms, 21:9, 350 nits, 3000:1, 3000:1, 72% NTSC, Displ...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana