Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Funkcija: Alarmna sirena Tip komunikacije: 868MHz,AES128,Bežičan Obaveštavanje: Zvučni alarm Domet bežične komunikacije: Do 1.000m (na otvorenom) Ostale osobine: 3 nivoa jačine zvuka Fizičke karakteristike - Dimenzije: 81mm x 81mm x 26mm Operativna temperatura: Od –10°C do +55°C Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 52.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
42.33 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Funkcija | Alarmna sirena |
| Tip komunikacije | Bežičan, 868MHz, AES128 |
| Obaveštavanje | Zvučni alarm |
| Domet bežične komunikacije | Do 1.000m (na otvorenom) |
| Ostale osobine | 3 nivoa jačine zvuka |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 81mm x 81mm x 26mm |
| Operativna temperatura | Od –10°C do +55°C |
| Boja | Bela |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.38EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Čitač kartice: Da Mifare Čitač otiska prsta: Ne Stepen zaštite: IP55 Protokol za povezivanje sa kontrolerom: RS485,Wiegand Di...
ARD2231-W2(868) Wireless Dual-Tech Detector
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana