Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 61.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
49.55 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ruter |
| Bežična mreža | |
| Standardi | IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, IEEE 802.11ac/a/n/ax 5GHz |
| Bežični protok | 574Mbps + 1201 Mbps |
| Frekventni opseg | 2.4GHz - 5GHz |
| Antene | |
| Tip | Spoljne |
| Broj | 4 |
| Snaga emitovanja | <20dBm (2.4GHz), <25 dBm (5 GHz) |
| Ostalo | Dual-Band |
| Žična mreža | |
| Standardi žične mreže | 1000Base-T (Gigabit) |
| Žični protok | 10/100/1000Mbps |
| Zaštita | |
| WPA | Da |
| WPA2 | Da |
| WPS | Da |
| Ostalo | WPA3 |
| Firewall | |
| NAT | Da |
| Priključci / Slotovi | |
| RJ-45 | 1x 10/100/1000Mbps (WAN), 3x 10/100/1000Mbps (LAN) |
| Memorija | |
| RAM memorija | 256MB |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | DHCP, LED indikatori |
| Podržane tehnologije | MU-MIMO |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 237mm x 184mm x 143mm |
| Masa | 370g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Naponski adapter |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-LINK ARCHER T2UB NANO AC600 Nano Wi-Fi Bluetooth 4.2 USB Adapter
ME10 N300Mb/s WiFi range extender / AP, 1 x Ethernet 10/100Mb/s, WPS dugme, access control, 2 antene
MERCUSYS ME10 300 Mbps Wi-Fi Range Extender 300 Mbps on 2.4 GHz 1x10/100Mbps RJ45 Port RESET/WPS Button
Mercusys MW301R N300Mb/s WiFi ruter 2.4GHz – Ethernet 10/100Mb/s 2 LAN + 1 WAN, roditeljska kontrola, 2 antene, ISP preset
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana