Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/3 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 115° x 98° x 55° (diagonal x horizontal x vertical),3.6mm: 94°×78°×41° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 2 Warm light Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265 Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Bežična mreža - Standard: IEEE 802.11b/g/n Dodatne funkcije - Snimanje: Detekcija ljudskog oblika,Detekcija pokreta,DWDR,Image Rotation,Maksimalni domet IR 30m,Smart Illumination Mreža: DMSS Memorija - Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Zaštita - Ostalo: IP67 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 131mm x 97.2mm x 78.4mm Masa: 254.5g Boja: Bela Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 60.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
48.31 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 94°×78°×41° (diagonal x horizontal x vertical), 2.8mm: 115° x 98° x 55° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 2 Warm light |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265 |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11b/g/n |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Detekcija ljudskog oblika, Maksimalni domet IR 30m, Smart Illumination, Image Rotation |
| Mreža | DMSS |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 131mm x 97.2mm x 78.4mm |
| Masa | 254.5g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.58EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical...
Xiaomi Smart Camera C500 Dual nudi vrhunski nadzor doma s dvostrukim 4 MP lećama koje omogućuju ultra-HD kvalitetu slike. Senzor visoke osjetl...
XVR5104HS-I3 Pentabrid FHD 4-kanalni 1U kompaktni DVR
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana