Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Rezolucija senzora: 5MP megapixela, IR udaljenost do 30m, Video zapis 2592×1944, HDCVI dome, Ugao gledanja V: 77,5° (98°), Maks. otvor blende F1.85
Maloprodajna cijena: 97.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
77.59 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Specifikacija | |
|---|---|
| Bitne karakteristike | Maks. 20 fps@5MP Prebacivanje između HD i SD izlaza Fiksni objektiv od 3,6 mm (opciono 2,8 mm) Maks. IR dužina 30 m, Smart IR IP67, IK10, DC12V |
| Tip | Video nadzor kamera |
| Kamera | |
| Senzor slike | 1/2,7" CMOS |
| Efektivni pikseli | 2592(V)×1944(V), 5MP |
| Sistem za skeniranje | Progresivni |
| IR udaljenost | Do 30 m (98 stopa) |
| IR kontrola uključenja/isključenja | Automatski / Ručni |
| IR LED diode | 12 |
| Objektiv | |
| Vrsta objektiva | Fiksni objektiv / Fiksna iris blenda |
| Žižna daljina | 3,6 mm (2,8 mm opcionalno) |
| Maks. otvor blende | F1.85 |
| Ugao gledanja | V: 77,5° (98°) |
| Bliska udaljenost fokusiranja | 1400 mm (900 mm) 55" (35'') |
| Pan / Nagib / Rotacija | |
| Pan/Nagib/Rotacija | Pan: 0° ~ 355° Nagib: 0° ~ 65° Rotacija: 0° ~ 355° |
| Video zapis | |
| Rezolucija | 5MP (2592×1944) |
| Broj sličica u sekundi | 20 sličica u sekundi pri 5 MP, 25/30 sličica u sekundi pri 4 MP, 25/30 sličica u sekundi pri 1080P |
| Video izlaz | 1-kanalni BNC video izlaz visoke definicije / CVBS video izlaz (može se prebacivati) |
| Smanjenje buke | 2D |
| Dozne | |
| Podržane dozne | PFA152-E PFA136 PFA200W PFB203W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-Link Tapo C225 Pan/Tilt dan noć IP kamera
3 Megapiksela, WiFi IP dan / noć kamera Ultra HD
IPC-HFW1439TL1-A-IL 4MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana