Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0° – 78° Osvetljenje: 0 Lux sa IR on,0.02Lux/F1.8,30IRE Sočivo - Fokusna daljina: 2.7mm~12mm Fokusni koeficijent: F1.8 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p) Frame rate: 25/30/50/60fps@720P,25/30fps@1080P Podržani video formati: BNC,CVBS Audio - Mikrofon: Ugrađen Dodatne funkcije - Snimanje: 2D,Auto gain control,DWDR,Smart IR Zaštita - Ostalo: IP67 Fizičke karakteristike - Dimenzije: Φ122mm×104mm Masa: 0.57kg Boja: Bela Tip kućišta: Eyeball Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 139.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
111.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0° – 78° |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR on, 30IRE, 0.02Lux/F1.8 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.7mm~12mm |
| Fokusni koeficijent | F1.8 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p) |
| Frame rate | 25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P |
| Podržani video formati | CVBS, BNC |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, DWDR, Smart IR, 2D |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ122mm×104mm |
| Masa | 0.57kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HFW1639TC-A-IL-0280B-S6 6MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network kamera
HAC-HFW1231TLM-I6-A-0360B 2MP Starlight HDCVI IR Bullet Camera
DAHUA H5B 5MP Indoor Fixed-focal Wi-Fi Pan & Tilt Network kamera
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical...
TP-LINK TAPO C110 Home Security Wi-Fi Camera, 3 MP, Ultra-High Definition Video, Up to 256 GB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana