Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 2MP Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 127°×109°×58° (diagonal×horizontal×vertical),3.6mm: 101°×86°×46° (diagonal x horizontal x vertical),6mm: 63°×54°×29° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0 Lux sa IR on,0.001 Lux/F1.6,30IRE Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm~6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 30fps Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio - Mikrofon: Ugrađen Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Starlight Technology,True WDR Fizičke karakteristike - Dimenzije: Φ121.9 mm × 99.1 mm Masa: 0.60kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Eyeball Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 141.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
113.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 2MP |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 6mm: 63°×54°×29° (diagonal x horizontal x vertical), 2.8mm: 127°×109°×58° (diagonal×horizontal×vertical), 3.6mm: 101°×86°×46° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR on, 30IRE, 0.001 Lux/F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm~6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 30fps |
| Podržani video formati | CVBS, CVI, AHD, TVI |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | 3D NR, Starlight Technology, True WDR |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ121.9 mm × 99.1 mm |
| Masa | 0.60kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HAC-T1A21-U-0280B 2MP HDCVI IR Eyeball kamera
C3A 3MP Indoor Fixed-focal Wi-Fi Cube Network kamera
TP-Link Tapo C225 Pan/Tilt dan noć IP kamera
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0°–90° Osvetljenj...
UBIQUITI UniFi Indoor/outdoor Full HD PoE camera, full 360 surveillance, Built-in IR LEDs, IPX4
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana