Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 113°~31.4° horizontalni,58°~17° vertikalni Osvetljenje: 0 Lux sa IR LED,0.001 Lux/F1.6,30IRE Sočivo - Fokusna daljina: 2.8-13.5mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),2.560 x 1.440,2.880 x 1.620 (5M),3.840 x 2.160 (4K),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 25/30fps@4K Dodatne funkcije - Snimanje: Detekcija lica Fizičke karakteristike - Dimenzije: 244.1mm x 90.4mm x 90.4mm Masa: 0.76kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 131.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
104.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 58°~17° vertikalni, 113°~31.4° horizontalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR LED, 30IRE, 0.001 Lux/F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8-13.5mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 3.840 x 2.160 (4K), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H), 2.880 x 1.620 (5M), 2.560 x 1.440 |
| Frame rate | 25/30fps@4K |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Detekcija lica |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 244.1mm x 90.4mm x 90.4mm |
| Masa | 0.76kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 101° horizontalni,52.5° vertikalni O...
HAC-HFW1231TLM-I6-A-0360B 2MP Starlight HDCVI IR Bullet Camera
HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 HDCVI IR 2 megapiksela Eyeball kamera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana