Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Home Smart Plug (kontrola kućnih aparata preko pametnih telefona ili tableta) Mreža: Bežična Interfejs: Strujna mreža Frekventni opseg: 868-868.6 MHz Zaštita - AES: 128bit Ostalo: Zaštita od pregrevanja,Zaštita od prekomerne struje,Zaštita od prenapona Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: Alarm,Dvosmerna RF komunikacija (do 1.600m),Generiše statistiku potrošnje energije i može se resetovati da bi se obrisala statistika,Režim kontrole izlaza: bistabilni ili pulsni Ostalo: Dvosmerna RF komunikacija,LED indikator Fizičke karakteristike - Dimenzije: 82mm x 52mm x 52mm Masa: 83g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 29.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
23.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Vrsta uređaja | Home Smart Plug (kontrola kućnih aparata preko pametnih telefona ili tableta) |
| Mreža | Bežična |
| Interfejs | Strujna mreža |
| Frekventni opseg | 868-868.6 MHz |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Ostale karakteristike | |
| Dodatne funkcije | Alarm, Generiše statistiku potrošnje energije i može se resetovati da bi se obrisala statistika, Režim kontrole izlaza: bistabilni ili pulsni, Dvosmerna RF komunikacija (do 1.600m) |
| Ostalo | LED indikator, Dvosmerna RF komunikacija |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 82mm x 52mm x 52mm |
| Masa | 83g |
| Zaštita | |
| AES | 128bit |
| Ostalo | Zaštita od prenapona, Zaštita od prekomerne struje, Zaštita od pregrevanja |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.78EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ARD323-W2(868) Wireless door detector
ASI1201E Vodootporni samostalni citac MIFARE
Bežični kombinovani PIR + MW detektor pokreta dometa 12m@85°
Osnovne karakteristike - Tip kamere: IP Tip senzora: CMOS Rezolucija senzora: 1.3 Megapiksela Uglovi snimanja: 40° vertikalni,70° horizontalni Audio...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana