Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Digitalni zum: 16x Uglovi snimanja: 104°/92 horizontalni,55°/50° vertikalni Osvetljenje: 0.08Lux/F2.0,0.3Lux/F2.0,0Lux/F2.0(IR on) Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F2.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1920 × 1080 Frame rate: 1080P(1~25/30fps) Podržani video formati: H.264+,H.264H,H.265,H.265+,Motion JPEG Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: 802.1x,ARP,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,HTTPS,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NTP,PPPOE,QoS,RTCP,RTP,RTSP,SMTP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D DNR,Detekcija pokreta,Illegal access,IP address conflict,Network disconnection,Scene changing,Smart IR,Storage anomaly,Video tampering Memorija - RAM: 256MB Interna: 32MB Zaštita - Ostalo: IK10,IP67,PoE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 109.9mm x 81mm Masa: 0.34kg Boja: Bela Tip kućišta: Dome Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 138.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
110.47 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Digitalni zum | 16x |
| Uglovi snimanja | 104°/92 horizontalni, 55°/50° vertikalni |
| Osvetljenje | 0Lux/F2.0(IR on), 0.08Lux/F2.0, 0.3Lux/F2.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1920 × 1080 |
| Frame rate | 1080P(1~25/30fps) |
| Podržani video formati | Motion JPEG, H.264+, H.264H, H.265, H.265+ |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, HTTPS, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, 802.1x, Multicast |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Video tampering, Scene changing, Network disconnection, IP address conflict, Illegal access, Storage anomaly, Detekcija pokreta, Smart IR, 3D DNR |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 32MB |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67, PoE, IK10 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 109.9mm x 81mm |
| Masa | 0.34kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Dome |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.61EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: Progressive CMOS Optički zum: 4x Digitalni zum: 16x Uglovi...
IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
IPC-HDBW2541E-S-0280B-S2 5MP IR Fixed-focal Dome WizSense Network kamera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana