Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 4MP IR Vari-focal Bullet Netwok Camera
Maloprodajna cijena: 305.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
244.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 98°~31° horizontalni, 55°~18° vertikalni, 116° ~ 36° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0.03Lux/F1.7 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~12mm |
| Fokusni koeficijent | F1.7 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 2.688 x 1.520, 2.304 x 1.296, 1.920 x 1.080, 2.560 x 1.440, 1.280 x 960 (1.3M), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), (704 x 576) D1 |
| Frame rate | 704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps), 1~20fps (2.688 x 1.520), 1~25/30fps (2.560 x 1.440) |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.265, MJPEG |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, Maksimalni domet 50m |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 244.1 mm × Φ90.4 mm |
| Masa | 0.85kg |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullet |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.97EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HAC-HDW1200TLM-IL-A-0280B-S6 2MP Smart Dual Light HDCVI Fixed-focal Eyeball Camera
2 Megapiksela, 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana