Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.9 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: 95° x 81° x 44° (diagonal x horizontal x vertical),6mm: 61°×53°×29° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0.0006 lux@F1.0 Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm~6mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: UPnp,ARP,Auto Registration,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SFTP,SMTP,TCP,UDP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Image Rotation,Mirror,Smart Illumination,WDR Memorija - RAM: 256MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Zaštita - Ostalo: 802.1x,Account lockout,Configuration encryption,Digest,Firmware encryption,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,IP/MAC filtering,Security logs,Security warning,Syslog,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 201mm × 103.8mm × 97.8mm Masa: 0.66kg Boja: Bela Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 285.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
228.17 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.9 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 95° x 81° x 44° (diagonal x horizontal x vertical), 6mm: 61°×53°×29° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0.0006 lux@F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm~6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, UPnp, P2P, Auto Registration |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, Mirror, Smart Illumination, Image Rotation |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog, Security warning |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 201mm × 103.8mm × 97.8mm |
| Masa | 0.66kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
UBIQUITI UniFi Indoor/outdoor Full HD PoE camera, full 360 surveillance, Built-in IR LEDs, IPX4
Xiaomi Outdoor Camera CW700S nudi 4 MP kamere s ultra-HD rezolucijom 2,5K i 9x hibridnim zumom, pružajući iznimnu jasnoću čak i pri snimanju u...
5 Megapiksela, 2.880 x 1.620
2 Megapiksela, 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana