Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.9 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 119°×101°×54° (diagonal x horizontal x vertical),3.6mm: 95° x 81° x 44° (diagonal x horizontal x vertical),6mm: 61°×53°×29° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0.0006 lux@F1.0 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm~6mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: AI H.265,H.264B,H.264H,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: FTP,SFTP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Image Rotation,Mirror,privacy masking,Smart Illumination,WDR Memorija - RAM: 256MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: NVR Zaštita - Ostalo: Intrusion,Tripwire Fizičke karakteristike - Dimenzije: 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm Masa: 0.56kg Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 285.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
228.17 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.9 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 95° x 81° x 44° (diagonal x horizontal x vertical), 2.8mm: 119°×101°×54° (diagonal x horizontal x vertical), 6mm: 61°×53°×29° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0.0006 lux@F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm~6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264B, H.264H, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+, AI H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | FTP, SFTP |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, privacy masking, Mirror, Smart Illumination, Image Rotation |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | NVR |
| Zaštita | |
| Ostalo | Tripwire, Intrusion |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.56kg |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 111° horizontalni,58° vertikalni...
IPC-HDW1839T-A-IL-0280B-S6 8MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Eyeball Network kamera
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0°–90° Osvetljenj...
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.9 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 119°×101°×54° (diagonal...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana