Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
IPC-HFW2449T-AS-IL-0360B 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
Maloprodajna cijena: 313.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
250.59 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.9 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 101°×84°×42° (diagonal x horizontal x vertical), 6mm: 61°×52°×28° (diagonal x horizontal x vertical), 8mm: 46°×40°×23° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.006 Lux/F1.6 (u boji), 0.0006 Lux/F1.6 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm~6mm~8mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.560 x 1.440 (4M), 2.304 x 1.296 (3M), 2.688 x 1.520 (4M) |
| Frame rate | 1 ~ 20/25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, IGMP, Multicast, SFTP, RTMP, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | BLC, HLC, WDR, 3D NR |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm |
| Masa | 720g |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullet |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.19EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HAC-HDW1231T-Z-A-2712 2MP Starlight HDCVI IR Eyeball Camera
HAC-T1A21-U-0280B 2MP HDCVI IR Eyeball kamera
HAC-HFW1200TH-I8-A-0360B-S6 2MP IR HDCVI Fixed-focal Bullet Camera
IPC-HDW2449T-S-LED-0280B-PRO 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network kamera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana