Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0°–90° Osvetljenje: 0.0005 Lux/F1.0 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm~6mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720 (HD 720p),1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),2.304 x 1.296 (3M),2.560 x 1.440 (4M),2.688 x 1.520 (4M),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),640 x 480 (VGA),704 x 480 (D1),704 x 576 (D1) Frame rate: 25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,Auto Registration,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SFTP,SMTP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Manual gain control,WDR Memorija - RAM: 256MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: FTP,MicroSD (do 256GB),NAS,SFTP Zaštita - Ostalo: IP67 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm Masa: 0.57kg Boja: Belo-crna Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 313.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
250.59 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–90° |
| Osvetljenje | 0.0005 Lux/F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm~6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.560 x 1.440 (4M), 2.304 x 1.296 (3M), 2.688 x 1.520 (4M) |
| Frame rate | 25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, P2P, Auto Registration |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, Manual gain control |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), NAS, FTP, SFTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.57kg |
| Boja | Belo-crna |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.19EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–355°,Rotacija: 0°–355°...
IPC-HDW1439V-A-IL-0280B 4MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Eyeball Network Camera
Xiaomi Smart Camera C100 pruža 24/7 nadzor s 2K HD kvalitetom snimanja, osiguravajući jasne slike čak i u uvjetima slabog osvjetljenja....
TP-LINK Tapo C212 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 2K, 3MP, Person Detection, Motion Tracking
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana