Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 356.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
284.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP, WizSense |
| Rezolucija senzora | 6 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | Progressive CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–90°, 2.8 mm: H: 92°; V: 51°; D: 107° |
| Osvetljenje | Warm Light osvetljenje 50m, 0.0002 Lux/F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 6M (3.288 x 1.850/3.200 x 1.800) |
| Frame rate | 1 ~ 20/25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, P2P, Auto Registration |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | AGC, BLC, HLC, WDR, 3D NR, ROI, privacy masking, Intelligent monitoring, Mirror, Manual gain control, Smart Illumination, Image Rotation, Alarm, AWB, BRC, Alarm Event, LDC, Ručni balans bele, IVS, Perimeter Protection, SMD PLUS, Smart Search, WizColor Technology, Digital watermarking, Abnormality detection, Dan/noć Color/B/W, AI-ISP |
| Mreža | DMSS, ONVIF (Profile S&G&T), CGI, DSS, SDK, Smart PSS Lite, API, iOS; Android |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), NAS, FTP, SFTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, IP/MAC filtering, Syslog, Security warning, Session security |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.57kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Digitalni zum: 16x Uglovi snimanja: 104°/92 horizonta...
Fiksni objektiv od 3,6 mm (opciono 2,8 mm), Maks. IR dužina 25 m, Smart IR, Ugrađeni mikrofon
IPC-HDW2449T-S-LED-0280B-PRO 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network kamera
5 x GE RJ45 ports (including , 1 x WAN Port, 4 x Internal Ports)
HAC-HDW1200T-IL-A-0280B-S6 2MP Smart Dual Light HDCVI Fixed-focal Eyeball Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana