Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 8 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: 100°×87°×49° (diagonal x horizontal x vertical),6mm: 62°×55°×31° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0008 lux@F1.6,0.008Lux/F1.6 Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm~6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 3.840 x 2.160 Frame rate: 1~20fps (3.840 x 2.160),1~25/30fps (2.688 x 1.520) Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,Boujour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SFTP,SMTP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Maksimalni domet IR 60m,Privacy masking,ROI,Smart IR,WDR Memorija - RAM: 256MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Zaštita - Ostalo: Account lockout,Configuration encryption,Digest,Firmware encryption,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,IEEE 802.1x,IP/MAC filtering,Security logs,Syslog,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm Masa: 0.72kg Boja: Bela Napomena: IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam),IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 598.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
479.04 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 8 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 100°×87°×49° (diagonal x horizontal x vertical), 6mm: 62°×55°×31° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.008Lux/F1.6, 0.0008 lux@F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm~6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 3.840 x 2.160 |
| Frame rate | 1~25/30fps (2.688 x 1.520), 1~20fps (3.840 x 2.160) |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, Boujour, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, BLC, HLC, Detekcija pokreta, Smart IR, WDR, 3D NR, ROI, privacy masking, Maksimalni domet IR 60m |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog, IEEE 802.1x |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm |
| Masa | 0.72kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam), IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HAC-HDW1231T-Z-A-2712 2MP Starlight HDCVI IR Eyeball Camera
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 8 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: 100°×87°×49° (diagonal x hori...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana