Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DAHUA IPC-T1E20-A-0280B 2MP IR Turret IP kamera
Maloprodajna cijena: 63.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
50.37 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/3.2 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8mm: 117°×99°×55° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.005Lux/F2.2, 0.01 Lux/F2.2 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F2.2 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, Multicast, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, DWDR, BLC, HLC, Detekcija pokreta, 3D NR, ROI, privacy masking, Mirror, Smart Illumination |
| Memorija | |
| RAM | 64MB |
| Interna | 16MB |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Security warning |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ109.9mm x 103.2mm |
| Masa | 240g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Xiaomi Outdoor Camera CW500 Dual pouzdana je vanjska kamera koja osigurava vaš dom s dvjema 4 MP kamerama, fiksnom širokokutnom i rotirajućom telefoto...
HAC-HDW1500T-IL-A-0280B-S2 5MP Smart Dual Light HDCVI Fixed-focal Eyeball Camera
5 Megapiksela, 2.880 x 1.620
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana