Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Rezolucija senzora 2x 5MP Megapiksela, Rezolucija videa 2880x1620, Zvučnici/Mikrofon, MicroSD (do 256GB), Kućišta Dual-Lens, Wi-Fi Dual-Lens Pan Tilt kamera
Maloprodajna cijena: 134.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
107.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2x 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Fixed Lens- 2.8mm: 110°×95°×53° (diagonal x horizontal x vertical), PT lens - 6mm: 57°×49°×26° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 2 IR LED, 2 Warm light |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm, 6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.880 x 1.620 |
| Frame rate | 15fps |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Bežična mreža | |
| Standard | Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Image Rotation, AI detekcija ljudi, Alarm, AI detekcija vozila |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 210mm x 159.4mm x 119.1mm |
| Masa | 585g |
| Boja | Bijela |
| Tip kućišta | Dual-Lens |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.51EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
NVR4104HS-4KS2/L 4K 4-kanalni 1U kompaktni lite network DVR snimač
HAC-HFW1200T-0280B-S6 2MP HDCVI IR Bullet kamera
TP-Link VIGI C430I-2.8mm dome Omada cloud IP kamera 3-megapixel (2304x1296) H.265+, dan-noc smart IR LED 30m, ONVIF, AI smart, memory slot, 2-way audi
IPC-HFW1439TL1-A-IL 4MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana