Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip kamere: IP Tip senzora: CMOS Rezolucija senzora: 1.3 Megapiksela Uglovi snimanja: 40° vertikalni,70° horizontalni Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Fizičke karakteristike - Dimenzije: 182.7mm × 133.9mm × 17.7mm Boja: Srebrna Masa: 250g Napomena: IP66 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -10°C do +55°C Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 222.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
178.05 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Tip senzora | CMOS |
| Rezolucija senzora | 1.3 Megapiksela |
| Uglovi snimanja | 70° horizontalni, 40° vertikalni |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 182.7mm × 133.9mm × 17.7mm |
| Boja | Srebrna |
| Masa | 250g |
| Napomena | IP66 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -10°C do +55°C |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.82EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana