Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2x 3 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Fixed Lens- 2.8mm: 110°×95°×53° (diagonal x horizontal x vertical),PT lens - 6mm: 62°×53°×29° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 2 IR LED,2 Warm light Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm,6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 2.304 x 1.296 Frame rate: 15fps Podržani video formati: H.265 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Bežična mreža - Standard: Bluetooth,Wi-Fi 6 (802.11ax) Dodatne funkcije - Snimanje: AI detekcija ljudi,AI detekcija vozila,Alarm,Detekcija pokreta,DWDR,Image Rotation Memorija - Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 210mm x 159.4mm x 119.1mm Masa: 585g Boja: Bela Tip kućišta: Dual-Lens Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 230.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
184.65 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2x 3 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Fixed Lens- 2.8mm: 110°×95°×53° (diagonal x horizontal x vertical), PT lens - 6mm: 62°×53°×29° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 2 IR LED, 2 Warm light |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm, 6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.304 x 1.296 |
| Frame rate | 15fps |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Bežična mreža | |
| Standard | Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Image Rotation, AI detekcija ljudi, Alarm, AI detekcija vozila |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 210mm x 159.4mm x 119.1mm |
| Masa | 585g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Dual-Lens |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HAC-HDW1200TLM-0280B-S6 2MP Smart Dual Light HDCVI Fixed-focal Eyeball Camera
IPC-HFW1439TL1-A-IL 4MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network Camera
TP-LINK TAPO C501GW Outdoor Pan/Tilt 4G LTE Camera , 1080P Full HD, IP66, AI, 360 degree
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana