Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
PFS3106-4ET-60-V2 4port Unmanaged PoE switch
Maloprodajna cijena: 91.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
73.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Switch |
| Vrsta | Unmanaged |
| Mreža | |
| Standardi | IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Protok | 1*10/100/1000 Base-T, 4x10/100 Base-T (PoE power supply), 1x100/1000Mbps SFP ports |
| Switching | 6.8Gbps |
| Forwarding | 3.57Mpps |
| MAC adrese | |
| Tabela | 8k |
| Memorija | |
| Bafer | 1Mbit |
| Dodatne funkcije | |
| PoE | PoE, Hi-PoE |
| Ostalo | PoE power 60W |
| Priključci pozadi | |
| RJ-45 | 5 |
| Optički | 1x SFP |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 150mm x 100mm x 30mm |
| Masa | 450g |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.40EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
UBIQUITI UniFi 48 Port Gigabit Switch with 802.3bt PoE, Layer3 Features and SFP+, 600W total PoE
TP-Link TL-SG108 Switch
CS4006-4GT-60 6-Port Cloud Managed Desktop Gigabit Switch with 4-Port PoE
PFS3106-4ET-60-V2 4port Unmanaged PoE switch
LS105GP PoE svič 5 gigabit RJ-45 portova 10/100/1000Mb/s od toga 4 PoE porta 802.3af/at do 65W, extend cctv mode do 250m, metalno kućište
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana