Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP,WizSense Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: Starvis CMOS Optički zum: 25x Digitalni zum: 16x Uglovi snimanja: 39.7° ~ 2.2° vertikalni,51.9° ~ 3.0° horizontalni,63.1° ~ 3.7° dijagonalni,Auto flip 180°,Pan: 0°–360°,Tilt: -5° - 90° Osvetljenje: 0 Lux sa IR on,0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo),0.005Lux/F1.6 (u boji) Sočivo - Fokusna daljina: 5mm~125mm Fokusni koeficijent: F1.6~F3.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: (704 x 576) D1,1.280 x 720 (HD 720p),1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),2.304 x 1.296 (3M),352 x 288 (CIF),4M (2.560 × 1.440),640 x 480 (VGA) Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,G722.1,MPEG2-Layer2,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: 802.1x,ARP,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,HTTPS,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,NFS,NTP,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SAMBA,SMTP,SNMP,SSL,TCP/IP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 2D NR,3D NR,Alarm Event,Alarm Linkage,Auto gain control,Auto Patrol,Auto Tracking,Automatski balans bele,BLC,BRC,Dan/noć Auto(ICR)/Color/B/W,Detekcija lica,Detekcija pokreta,EIS,Electronic Defog,HLC,Image Rotation,IVS,Maksimalni domet IR 100m,Manual gain control,Multicast,Perimeter Protection,PFA Technology,Privacy masking,Protokol: DH-SD,ROI,Ručni balans bele,SMD 3.0,Starlight Technology,Unicast,WDR Mreža: CGI,DMSS,DSS Pro,iOS; Android,ONVIF (Profile S&G&T),P2P,SDK Memorija - RAM: 512MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: FTP,MicroSD (do 512GB),NAS,SFTP Fizičke karakteristike - Dimenzije: Φ171.1mm x 170.4mm Masa: 2.5kg Boja: Belo-crna Napomena: IP66 sertifikovano vodootporno kućište,TVS 6000V (otporno na munje),Zaštita od prenapona,Zaštita od prolaznih naponskih udara Tip kućišta: PTZ Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 1186.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
949.12 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP, WizSense |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | Starvis CMOS |
| Optički zum | 25x |
| Digitalni zum | 16x |
| Uglovi snimanja | Pan: 0°–360°, Auto flip 180°, Tilt: -5° - 90°, 51.9° ~ 3.0° horizontalni, 39.7° ~ 2.2° vertikalni, 63.1° ~ 3.7° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR on, 0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo), 0.005Lux/F1.6 (u boji) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 5mm~125mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6~F3.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 4M (2.560 × 1.440), 1.280 x 960 (1.3M), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 2.304 x 1.296 (3M), (704 x 576) D1 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Podržani audio formati | G.711a, G.711Mu, G.726, PCM, MPEG2-Layer2, G722.1 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, SSL, IGMP, SNMP, QoS, Bonjour, 802.1x, NFS, RTMP, SAMBA |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, Detekcija lica, BLC, HLC, 3D NR, 2D NR, privacy masking, Electronic Defog, Manual gain control, Starlight Technology, Detekcija pokreta, WDR, Dan/noć Auto(ICR)/Color/B/W, ROI, EIS, Image Rotation, Ručni balans bele, BRC, IVS, Perimeter Protection, Auto Tracking, Protokol: DH-SD, Unicast, Multicast, Alarm Event, Alarm Linkage, Auto Patrol, PFA Technology, Maksimalni domet IR 100m, SMD 3.0 |
| Mreža | DMSS, ONVIF (Profile S&G&T), CGI, SDK, P2P, DSS Pro, iOS; Android |
| Memorija | |
| RAM | 512MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | NAS, MicroSD (do 512GB), FTP, SFTP |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ171.1mm x 170.4mm |
| Masa | 2.5kg |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | IP66 sertifikovano vodootporno kućište, TVS 6000V (otporno na munje), Zaštita od prenapona, Zaštita od prolaznih naponskih udara |
| Tip kućišta | PTZ |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 31.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DAHUA IPC-HDW5541TM-ASE-0280B-S3-BLACK 5MP IP WDR IR Eyeball WizMind Network kamera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana