Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Optički zum: 25x Digitalni zum: 16x Osvetljenje: 0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo),0.005Lux/F1.6 (u boji) Sočivo - Fokusna daljina: 5mm~125mm Fokusni koeficijent: F1.6~F3.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720,1.920 × 960,1.920 x 1.080,2.048 x 1.536 (3M),2.304 x 1.296 (3M),2.560 x 1.440 (4M),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),704 x 576/480 Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.722.1,G.723,G.726,G.729,MPEG2-Layer2,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: UPnp,802.1x,ARP,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,HTTPS,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,NFS,NTP,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SMTP,SNMP,SSL,TCP/IP,UDP Dodatne funkcije - Snimanje: 2D NR,3D NR Memorija - RAM: 1GB Interna: 4GB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 512GB) Zaštita - Ostalo: IK10,IP67,TVS 6000 V,Zaštita od prelaznog napona,Zaštita od prenapona Fizičke karakteristike - Dimenzije: Φ190mm x 332mm Masa: 4.7kg Boja: Bela Tip kućišta: PTZ Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 1038.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
830.37 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Optički zum | 25x |
| Digitalni zum | 16x |
| Osvetljenje | 0.005Lux/F1.6 (u boji), 0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 5mm~125mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6~F3.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080, 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.560 x 1.440 (4M), 2.304 x 1.296 (3M), 2.048 x 1.536 (3M), 1.280 x 720, 704 x 576/480, 1.920 × 960 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.729, G.723, G.722.1, MPEG2-Layer2 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, SSL, IGMP, SNMP, QoS, Bonjour, 802.1x, NFS, RTMP, UPnp |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | 3D NR, 2D NR |
| Memorija | |
| RAM | 1GB |
| Interna | 4GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 512GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67, IK10, TVS 6000 V, Zaštita od prenapona, Zaštita od prelaznog napona |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ190mm x 332mm |
| Masa | 4.7kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | PTZ |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 27.14EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Noćni režim bez infracrvenih zraka od 1080p Dvosmjerni glasovni pozivi Detekcija pokreta Vodootporna kamera IP65
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 114° dijagonalni,52° vertikalni,97°...
HAC-HDW1500CLQ-IL-A-0280B-S2 5MP Smart Dual Light HDCVI Fixed-focal Quick-to-install Eyeball Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana