Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Senzor slike: 2 Megapiksela Video kompresija: H.264 Audio ulaz: Ugrađen mikrofon Audio izlaz: Ugrađen spikerfon Mrežni protokol: DNS,IPv4,P2P,RTP,RTSP,SIP,TCP Stepen zaštite: IP65 Vrsta instalacije: Nazidni Napajanje: DC 12V Dimenzije: 150mm x 100mm x 24.8mm Masa: 490g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 278.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
222.89 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Video kompresija | H.264 |
| Senzor slike | 2 Megapiksela |
| Audio ulaz | Ugrađen mikrofon |
| Audio izlaz | Ugrađen spikerfon |
| Napajanje | DC 12V |
| Mrežni protokol | SIP, P2P, DNS, RTSP, RTP, IPv4, TCP |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Vrsta instalacije | Nazidni |
| Dimenzije | 150mm x 100mm x 24.8mm |
| Masa | 490g |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.28EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Čitač kartice: Da Mifare Čitač otiska prsta: Ne Stepen zaštite: IP55 Protokol za povezivanje sa kontrolerom: RS485,Wiegand Di...
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 7 inča Rezolucija: 1.024 x 600 Senzor slike: 2 Megapiksela Video kompresija: H.264,H.265 Audio ulaz: 1 Audio...
ASI1201E Vodootporni samostalni citac MIFARE
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana