Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DDR4, 16GB, 3200MHz, Desktop
Maloprodajna cijena: 213.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
170.85 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Model | Kingston KVR32N22S8/16 |
| Kategorija memorije | DDR4 288-pin DIMM |
| Kapacitet | 16GB |
| Brzina | 3200 DDR4 |
| CAS Latencija | CL22 |
| Voltaža | 1.2V |
| Pakovanje | Single Module |
| Vremenski parametri | JEDEC standard latency DDR4-3200 timing of 22-22-22 at 1.2V |
| Boja | Zelena |
| LED osvjetljenje | Bez osvjetljenja |
| Dodatne karakteristike | 8 x 2G x 8-bit FBGA components |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.58EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DDR4 32GB FURY BEAST 3200Mhz RGB Heatsink 288-Pin Non-ECC, CL16 1.35V
Karakteristike - Kapacitet: 32GB Tip memorije: DDR4 Brzina prenosa podataka: 3.200MT/s Vrsta: DIMM Voltaža: 1.2V Latencija: 17-17-17 Broj pinova: 288...
G.SKILL Aegis 16GB, DDR4, 3200MHz, CL16, 1.20V - The Ideal Solution for Gaming PCs F4-3200C16S-16GIS
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana