Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 250-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 1 Klasa procesora: Intel Core 3 Model procesora: 100U Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 3.3 GHz (4.7 GHz) Keš memorija procesora: 10MB Intel Smart cache Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 2.666MHz Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Uslovljena garancija: 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Model: Realtek RTL8852BE Bluetooth verzija: 5.3 Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 1x USB 2.0,1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SD Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 0.92 Megapiksela Snimanje videa: 1.280 x 720,30fps Model: HD RGB Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Ugrađen Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 41Whr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Ubuntu Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm Masa: 1.9kg Boja: Crna Opis boje: Carbon Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 526.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
420.78 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 250-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 1 |
| Klasa procesora | Intel Core 3 |
| Model procesora | 100U |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 3.3 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 10MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.666MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Uslovljena garancija | 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | Realtek RTL8852BE |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 41Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Ubuntu |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm |
| Masa | 1.9kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Carbon Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.75EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: High-brightne...
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00SAYA gaming laptop │ Intel Core i5-12600HX procesor │ NVIDIA GeForce RTX 4050 grafika │ 16GB DDR5-4800 RAM │ 512GB SSD │ 15.6"...
HP Victus Gaming 15-fa1032nm i5-12450H/512GB/16GB/15.6 FHD/RTX 4040/NoOS/Backlit
DELL Alienware 16 Aurora 16 inch QHD+ 120Hz 300nits Core 9 270H 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Pro gaming laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana