Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% sRGB,Anti-glare,High-brightness 300-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 9 Model procesora: 288V Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 3.3 GHz (5.1 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache Proces izrade: 3nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: LPDDR5X Radni takt memorije: 8.533MT/s Broj slotova: 0 Integrisano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 2TB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: Arc 140V Tip grafičke memorije: Deljena Ostalo: 8 Xe-cores Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Uslovljena garancija: 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 48 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Model: Intel BE201 Bluetooth verzija: 5.4 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 1x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta,Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 2 USB-A priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 2.07 Megapiksela Snimanje videa: 1.920 x 1.080,30fps Model: FHD Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Digital-array microphones Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 64Whr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Professional Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum,Plastika Dimenzije: 356.78mm x 250.60mm x 16.99mm Masa: 1.87kg Boja: Svetlo-plava Opis boje: Ice Blue Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C)
Maloprodajna cijena: 2666.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2132.99 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | QHD+ |
| Tip panela | WVA |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, 100% sRGB |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 288V |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 3.3 GHz (5.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Radni takt memorije | 8.533MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 2TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Arc 140V |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Ostalo | 8 Xe-cores |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Uslovljena garancija | 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rs/dell |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 48 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | Intel BE201 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C, Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 64Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika, Aluminijum |
| Dimenzije | 356.78mm x 250.60mm x 16.99mm |
| Masa | 1.87kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Svetlo-plava |
| Opis boje | Ice Blue |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 69.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(i5) IdeaPad Slim 3 14IRH10 (Cosmic BLUE, Alu Top), 14.0." WUXGA (1920 x1200) OLED 400n True Black 500, Intel 8-Core i5-13420H up to 4.6GHz/ 12MB, 16G...
Ryzen 7 6800H, nVidia GeForce RTX 3060, 16GB, 512GB SSD, 15.6inch, Crna
(Core 5) ThinkBook 16 G9 IRL (ARCTIC GREY), 16"(1920x1200)AG IPS 400nits, Intel Core 5 210H (8C/12T, 4.8GHz,12MB), DDR5 16GB (+free SLOT), M.2 512GB P...
GIGABYTE AERO X16 1VH 16 inch QHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen AI 7 350 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Home laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana