Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 5603.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
4482.42 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16.3 inča |
| Rezolucija ekrana | 3.840 x 2.400 |
| Format rezolucije | 4K |
| Tip panela | OLED |
| Touchscreen | Da |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | Anti-Reflective, 100% DCI-P3 color gamut, High-brightness 400-nit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 285H |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.9 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Radni takt memorije | 7.467MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 5060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 13 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | Intel Killer Wi-Fi 7 1750i |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 3x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W tweeters, 2x 3.5W subwoofer |
| Mikrofon | Dual Digital-array microphones |
| Ostalo | Waves MaxxAudio, Waves Nx 3D |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 6 |
| Kapacitet baterije | 99.5Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 358.18mm x 240.05mm x 18.7mm |
| Masa | 2.33kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Platinum |
| Pakovanje | Punjač |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 130W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 146.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP Pavilion Plus 14-ew0011nn Win11 Home Core i7-1355U/1TB/16GB/14inča 2.8KOLED/IntelIris/Moonlight blue
HP 15-fd1083nm Core 7-150U/512GB/16GB/15.6
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
(i7) V15 G5 IRL (Business BLACK), 15.6" FullHD Anti-glare 250nits, Intel Core i7-13620H (10Core16Tread, up to 4.9GHz, 24MB Cash), 16GB DDR5 (+free slo...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana