Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 100Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2745mm x 0.2745mm Ostalo: 3H hard coating,72% NTSC color gamut,Anti-glare Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno VGA priključaka: 1 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 4W Dodatne funkcije - Ostalo: Dell Display Manager Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 538.64mm Dubina: 211.6mm Visina: 355.77mm ~ 485.77mm Pakovanje: HDMI kabl,Naponski kabl Masa: 4.66kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: D Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 189.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
151.67 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm x 0.2745mm |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, 72% NTSC color gamut |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 4W |
| Dodatne funkcije | |
| Ostalo | Dell Display Manager |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 538.64mm |
| Dubina | 211.6mm |
| Visina | 355.77mm ~ 485.77mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl |
| Masa | 4.66kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | D |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.96EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 23.6 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED zakrivljeni Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica:...
Veličina ekrana 27", Rezolucija 2560x1440 QHD 180 Hz, Tip panela Fast IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Podesivost visine, Pivot
Ekran - Veličina ekrana: 32 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: QD OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Pozadinsko osvetljenje: Samoemit...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 5.120 x 2.880 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: ELED Odnos stranica: 16:9 Nativni k...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana