Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500:1 Osvetljenje: 350 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 100Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2058mm x 0.2058mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 3H hard coating,99%(sRGB),Anti-glare,TÜV Rheinland Certified Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream,3x USB 5Gbps tip A downstream Dodatne funkcije - Ostalo: Dell Display Manager Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 538.7mm Dubina: 249.8mm Visina: 364mm ~ 410.8mm Pakovanje: DisplayPort kabl,Naponski kabl,USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl Masa: 5.08kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 361.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
288.77 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2058mm x 0.2058mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, 99%(sRGB), TÜV Rheinland Certified |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip B upstream, 3x USB 5Gbps tip A downstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream |
| Dodatne funkcije | |
| Ostalo | Dell Display Manager |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 538.7mm |
| Dubina | 249.8mm |
| Visina | 364mm ~ 410.8mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl |
| Masa | 5.08kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.44EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Philips 27 inča Evnia 27M2N3201A/00 Full HD Gaming monitor
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: SS IPS Pozadinsko osvetljenje: Edge-LED Odnos stranica: 1...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni ko...
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD zakrivljeni Tip panela: VA Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 4.000...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana