Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500:1 Osvetljenje: 350 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 100Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2058mm x 0.2058mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 3H hard coating,99%(sRGB),Anti-glare,TÜV Rheinland Certified Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4,1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C,1x DisplayPort out (MST) Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip C downstream,1x USB 5Gbps tip C upstream,3x USB 5Gbps tip A downstream Ostali priključci / Slotovi: RJ-45 Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Ostalo: Dell Display Manager Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 538.7mm Dubina: 181.54mm Visina: 364mm ~ 496.55mm Pakovanje: DisplayPort kabl,Naponski kabl,USB tip A - USB tip C 5Gbps kabl,USB tip C 10Gbps kabl Masa: 5.61kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 419.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
335.33 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2058mm x 0.2058mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, 99%(sRGB), TÜV Rheinland Certified |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C, 1x DisplayPort out (MST) |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip C upstream, 3x USB 5Gbps tip A downstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45 |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Ostalo | Dell Display Manager |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 538.7mm |
| Dubina | 181.54mm |
| Visina | 364mm ~ 496.55mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, USB tip A - USB tip C 5Gbps kabl, USB tip C 10Gbps kabl |
| Masa | 5.61kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.96EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DAHUA 27 inča LM27-E231 FHD IPS gaming monitor
Legion R24s, 23.8" Gejmerski monitor IPS WLED FHD(1920x1080), 144Hz osvjezavanje, 178/178, 1 ms, 1500:1, 250 cd/m², 99% sRGB, 89.4%, 1x HDMI 2.1, 1xDP...
23.8" L24-4e, FHD (1920 x1080) IPS LED, 16:9,178/178, 4ms (extreme), 6ms (normal), 48Hz–100Hz, 250cd/m2, 1300:1, 99% sRGB, 1xVGA, 1xHDMI, VESA, AMD Fr...
27 inch AW2724DM QHD 180Hz FreeSync/G-Sync Alienware Gaming monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana