Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 400 nita Odziv: 1ms Vertikalno osvežavanje: 180Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2331 mm x 0.2331 mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 3H hard coating,95% of DCI-P3,Anti-glare,Dell Comfort VIew,Low Blue Light,VESA Display HDR 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip B upstream,2x USB 5Gbps tip A downstream Dodatne funkcije - Ostalo: Cable management Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 613mm Dubina: 206mm Visina: 409.46mm ~ 519.46mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,Naponski kabl,USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl Masa: 6.57kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 382.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
305.67 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync, nVidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2331 mm x 0.2331 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, Dell Comfort VIew, 95% of DCI-P3, Low Blue Light, VESA Display HDR 400 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip B upstream, 2x USB 5Gbps tip A downstream |
| Dodatne funkcije | |
| Ostalo | Cable management |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 613mm |
| Dubina | 206mm |
| Visina | 409.46mm ~ 519.46mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl |
| Masa | 6.57kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.99EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
24.5", 240Hz, 1ms, Display Port, 3x HDMI
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: ELED Odnos stranica: 16:9 Nativni k...
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana