Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 26.7 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Odnos stranica: 16:9 Dinamički kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.000 nita,250 nita Odziv: 0.03 Vertikalno osvežavanje: 280Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.153mm x 0.153mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99% of DCI-P3,Anti-reflection,VESA Display HDR 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream,3x USB 5Gbps tip A downstream Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 15W Podržane tehnologije: PIP / PBP Technology Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Interstellar Indigo Širina: 609.51mm Dubina: 210mm Visina: 406.01mm ~ 516.01mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,Naponski kabl,USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl Masa: 6.79kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: G Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1324.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1059.43 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 26.7 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita, 1.000 nita |
| Odziv | 0.03 |
| Vertikalno osvežavanje | 280Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.153mm x 0.153mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | VESA Display HDR 400, 99% of DCI-P3, Anti-reflection |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip B upstream, 3x USB 5Gbps tip A downstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 15W |
| Podržane tehnologije | PIP / PBP Technology |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Interstellar Indigo |
| Širina | 609.51mm |
| Dubina | 210mm |
| Visina | 406.01mm ~ 516.01mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl |
| Masa | 6.79kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 34.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
27inch,FHD 1920x1080,IPS,100Hz,5ms,HDMI,VGA,Audio Out,Tilt podesivost,AMD FreeSync, Reader Mode, Crosshair
HP 324pv S3 Pro 24inča 100Hz FHD/VA/VGA/HDMI/Tilt/Black
15.6'' L15 Prenosni monitor WLED IPS 1920x1080,60Hz, 16:9, 250 cd/m², 1000:1, 178H/178V, 45% NTSC, Height Adjust Stand, 1.7kg, 2x USB-C, Grey-Raven Bl...
LG LED Curved Monitor 32MR50C-B, 31.5inča, FHD 1920 x 1080, 100Hz, 5ms, 3000:1, VGA/HDMI*2
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana