Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 120Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.3114mm x 0.3114mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 3H hard coating,99% BT.709,99%(sRGB),Anti-glare,Flicker-free Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4,1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C,1x DisplayPort out Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB 3.2 tip C downstream,1x USB 3.2 tip C upstream,3x USB 3.2 downstream Ostali priključci / Slotovi: RJ-45 Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 100W Podržane tehnologije: Daisy Chain,PIP / PBP Technology Ostalo: Dell Display Manager,Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 610.69mm Dubina: 192.28mm Visina: 384.56mm - 534.56mm Pakovanje: Naponski kabl,USB C kabl Masa: 8.92kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: D Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 388.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
310.88 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 120Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.3114mm x 0.3114mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, Flicker-free, 99%(sRGB), 99% BT.709 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C, 1x DisplayPort out |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 3.2 tip C upstream, 1x USB 3.2 tip C downstream, 3x USB 3.2 downstream |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45 |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 100W |
| Podržane tehnologije | PIP / PBP Technology, Daisy Chain |
| Ostalo | Dell Display Manager, Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.69mm |
| Dubina | 192.28mm |
| Visina | 384.56mm - 534.56mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, USB C kabl |
| Masa | 8.92kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | D |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.16EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 1...
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
23.8 inch U2424HE 120Hz USB-C UltraSharp IPS monitor
27 inch AW2724HF 360Hz FreeSync Alienware Gaming monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana