Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 1ms Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.311 x 0.311 mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 3H hard coating,99% sRGB,Anti-glare,Flicker-free,TÜV Rheinland Certified Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Audio izlaz: 3.5mm Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 610.88mm Dubina: 188mm Visina: 452.82mm Pakovanje: HDMI kabl,Naponski kabl Masa: 3.72kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 210.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
168.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.311 x 0.311 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, Flicker-free, TÜV Rheinland Certified, 99% sRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.88mm |
| Dubina | 188mm |
| Visina | 452.82mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl |
| Masa | 3.72kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.49EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 1...
Veličina ekrana 15.6”, Rezolucija: 1920x1080 Full HD 60Hz, Tip panela: IPS, HDMI/USB-C, Zvučnici 1 W x2, VESA 75x75, Ergonomija: Tilt
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana