Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Monitor sa IPS panelom, rezolucijom 2560 x 1440 i osvežavanjem od 144 Hz pruža detaljan i fluidan prikaz, uz podršku za AMD FreeSync koji eliminiše kidanje slike tokom igranja i rada.
Maloprodajna cijena: 349.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
279.66 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljen ekran | Ne |
| Ultrawide | Ne |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Vrijeme odziva | 8ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Osvježavanje | 144 Hz |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD Free Sync |
| Veličina piksela | 0.23310 x 0.23310 mm |
| Osvjetljenje | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1500 : 1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno | 178° |
| RJ-45 port | Ne |
| Display port mini | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Audio ulaz | Ne |
| Audio izlaz | Ne |
| Zvučnici | Da |
| Zvučnici | 2 x 3W |
| Konektori | 1 x HDMI (TMDS) 1 x Display Port 1.4 |
| Kamera | Ne |
| Pivot | Da |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | Dimenzije sa postoljem: 61.1 x 50 x 20 cm Dimenzije bez postolja: 61.1 x 35.6 x 5.8 cm |
| Masa | Sa postoljem: 6.39 kg Bez postolja: 4.34 kg |
| Ostalo | VESA: 100 x 100 mm Podešavanje visine: 110 mm Pivot: +/-90° Tilt: -5° do 21° Swivel: 30° do 30° 3H Flicker Free Low Blue Light BFR Free PVC Free Eye Comfort tehnologija Cable Lock Slot Arsenic Free staklo Mercury Free OS: Windows Energy Star 8.0 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.14EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
24” Legion 24-10 FHD (1920x1080) WLED IPS16:9, osvjezavanje 240Hz, 0,5 ms, Eye Comfort, Anti-Glare, 300n, 178/178, 2xHDMI (kabl u pakovanju), 1xDP, Ti...
Veličina ekrana 27", Rezolucija 2560x1440 QHD 180 Hz, Tip panela Fast IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Podesivost visine, Pivot
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip panela: VA Nativni kontrast: 3.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 5ms Vertikalno osveža...
32MN500M-B, 31,5'' IPS FullHD 1920x1080@75Hz, 16:9, 1200:1, 5ms, 250 cd/m², 178°/178°, 2xHDMI, AMD FreeSync, Tilt, VESA 100x100mm, Black
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana