Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 34.2 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: LED Tip panela: OLED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Odnos stranica: 21:9 Dinamički kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.000 nita (HDR),250 nita Odziv: 0.03 Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2315mm x 0.2315mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99.3% of DCI-P3,Anti-reflection,Dell Comfort VIew,Delta E < 2,VESA Display HDR True Black 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip A downstream,1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: AlienFX Lighting,PIP / PBP Technology Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Podesivost po visini,Slant,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Tamno siva Širina: 814.15mm Dubina: 232mm Visina: 445.08mm ~ 555.08mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,Mikrofiber krpica,Naponski kabl,USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl Masa: 8.14kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1224.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
979.91 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34.2 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | OLED |
| Pozadinsko osvetljenje | Quantum Dot |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Dinamički kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita, 1.000 nita (HDR) |
| Odziv | 0.03 |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2315mm x 0.2315mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Dell Comfort VIew, Delta E < 2, VESA Display HDR True Black 400, Anti-reflection, 99.3% of DCI-P3 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip B upstream, 1x USB 5Gbps tip C downstream, 1x USB 5Gbps tip A downstream |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | PIP / PBP Technology, AlienFX Lighting |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Slant |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Tamno siva |
| Širina | 814.15mm |
| Dubina | 232mm |
| Visina | 445.08mm ~ 555.08mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl, Mikrofiber krpica |
| Masa | 8.14kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP 27 G2 OMEN 27inča 180Hz FHD/IPS/2xHDMI/DP/Pivot/Tilt/Black
DELL 27 inch P2725D QHD 100Hz Pro Plus IPS monitor
27", 144Hz, 1ms, Display port, 2x HDMI
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: Fast IPS Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvet...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana