Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 37.5 inča Rezolucija: 3.840 x 1.600 Tip ekrana: TFT LCD zakrivljeni Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 2.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 60Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.22908mm Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 100% Rec 709,100% sRGB,3H hard coating,Anti-glare,DCI-P3 98% color gamut,Low Blue Light Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4,1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 9 USB priključci: 2x USB 3.2 tip C downstream,2x USB 3.2 tip C upstream,5x USB 3.2 tip A downstream Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: RJ-45 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 9W Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Ostalo: Dell Display Manager Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Bela Širina: 894.26mm Dubina: 251.21mm Visina: 443.76mm ~ 563.76mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl,USB C kabl Masa: 13.27kg (sa postoljem) Stanje: Nekorišćeno Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1986.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1589.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 37.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 1.600 |
| Tip ekrana | TFT LCD, Zakrivljen |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 2.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.22908mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, DCI-P3 98% color gamut, Low Blue Light, 100% sRGB, 100% Rec 709 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 9 |
| USB priključci | 2x USB 3.2 tip C upstream, 5x USB 3.2 tip A downstream, 2x USB 3.2 tip C downstream |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 9W |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Ostalo | Dell Display Manager |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Bela |
| Širina | 894.26mm |
| Dubina | 251.21mm |
| Visina | 443.76mm ~ 563.76mm |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB C kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl |
| Masa | 13.27kg (sa postoljem) |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 51.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 21...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 5.120 x 2.880 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana