Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 54.6 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.200:1 Osvetljenje: 400 nita Odziv: 8ms Vertikalno osvežavanje: 60Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.315 x 0.315 mm Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 3H,72% NTSC color gamut,Anti-glare,Haze 25% Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4,1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C,1x DisplayPort out (MST) Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB 3.2 tip B upstream,1x USB 3.2 tip C downstream,1x USB 3.2 tip C upstream,2x USB 3.2 downstream Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232,RJ-45 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 10W Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Ostalo: Dell Display Manager Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Skrivanje kablova Montiranje na zid: VESA 400mm x 300mm Boja: Crna Širina: 1247.43mm Dubina: 79.8mm Visina: 727.83mm Pakovanje: Daljinski upravljač,DisplayPort kabl,HDMI kabl,Naponski kabl,Naponski kabl za povezivanje OptiPlex radne stanice i monitora,USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip B kabl,USB C kabl Masa: 22.4kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1922.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1537.84 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 54.6 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 8ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.315 x 0.315 mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, Haze 25%, 72% NTSC color gamut, 3H |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C, 1x DisplayPort out (MST) |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 2x USB 3.2 downstream, 1x USB 3.2 tip B upstream, 1x USB 3.2 tip C upstream, 1x USB 3.2 tip C downstream |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45, 1x RS-232 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 10W |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Ostalo | Dell Display Manager |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Skrivanje kablova |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 300mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 1247.43mm |
| Dubina | 79.8mm |
| Visina | 727.83mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB C kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip B kabl, Daljinski upravljač, Naponski kabl za povezivanje OptiPlex radne stanice i monitora |
| Masa | 22.4kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 50.26EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 5.120 x 2.880 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Ekran - Veličina ekrana: 21.45 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativ...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana