Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL Alienware 18 Area-51 18 inch QHD+ 300Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5080 16GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
Maloprodajna cijena: 7339.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
5871.69 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 18 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | QHD+ |
| Tip panela | WVA |
| Osvežavanje | 300Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 500-nit, nVidia G-Sync technology, 100% DCI-P3 color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 275HX |
| Broj jezgara procesora | 24 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 36MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 6.400MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 2TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 3x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 2x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 2 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | RTX 5080 |
| Količina grafičke memorije | 16GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 36 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | Killer Wireless-BE1750 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/5000 Mbps (5GbE) |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 5 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | Per-Key RGB, AlienFX |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 6 |
| Kapacitet baterije | 96WHr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 410mm x 320mm x 30.5mm |
| Masa | 4.34kg |
| Masa (raspon) | 4kg - 5kg |
| Opis boje | Liquid Teal |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 360W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 191.89EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP 250R G9 U5 120U/512GB/16GB/15.6inča FHD/Integrated/NoOS/Dark Ash Silver
i7-12700H, nVidia GeForce RTX 3060, 16GB, 512GB SSD, 15.6inch, Crna
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+,WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sR...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sRGB,High-br...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana