Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Namena: Gaming Frekventni opseg: 20Hz - 40kHz Osetljivost: 117dB Impedansa: 32 Ohm Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Žične Konekcija slušalica: 1x 3.5mm audio,USB tip A Ostalo - Podržane tehnologije: AlienFX 16.8M RGB LED lighting,Dolby Atmos,Hi-Res Audio Upravljanje: Analogni potenciometar Mikrofon - Osetljivost: -40dBV Podržane tehnologije: Uni-directional Odnos signal-šum: 61dB Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 2m Boja: Bela Masa: 337g Pakovanje: Adapter USB-A na 3.5mm Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 159.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
127.78 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz - 40kHz |
| Osetljivost | 117dB |
| Impedansa | 32 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio, USB tip A |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Hi-Res Audio, AlienFX 16.8M RGB LED lighting, Dolby Atmos |
| Upravljanje | Analogni potenciometar |
| Mikrofon | |
| Osetljivost | -40dBV |
| Podržane tehnologije | Uni-directional |
| Odnos signal-šum | 61dB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 2m |
| Boja | Bela |
| Masa | 337g |
| Pakovanje | Adapter USB-A na 3.5mm |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Lenovo 500 Bluetooth In-ear slusalice, Cloud Grey, 20-20 KHz, 110 dBm +/- 3 dBm, Bluetooth 5.0, 1 x microphone: Omni-directional
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana