Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1425.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1140.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Optika | Nema |
| Broj jezgara | 10 |
| Model procesora | 13450HX |
| Grafika | Nvidia |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| VGA Memorija | 6GB |
| Tip procesora | Core i5 |
| Memorija | 16 GB |
| Procesor | Intel |
| Operativni sistem | Nema |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Model VGA | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
Plaćanje na rate
Rata već od: 37.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 144Hz Ostalo: 250 nita,45%...
Lenovo V15 G5 i7-13620H/1TB/32GB/15.6" FHD/Integrated/YU/NoOS/Business Black
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC colo...
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00SAYA gaming laptop │ Intel Core i5-12600HX procesor │ NVIDIA GeForce RTX 4050 grafika │ 16GB DDR5-4800 RAM │ 512GB SSD │ 15.6"...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana