Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1731.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1385.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Broj jezgara | 10 |
| Model procesora | 13450HX |
| Procesor | Intel |
| Operativni sistem | Nema |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Model VGA | RTX 4050 |
| Tip procesora | Core i5 |
| Memorija | 16 GB |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Grafika | Nvidia |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| VGA Memorija | 6GB |
| Optika | Nema |
Plaćanje na rate
Rata već od: 45.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Ryzen 7) IdeaPad Slim 5 14AHP10 (Luna Grey,Aluminium), 14.0" WUXGA (1920x1200) IPS 300n AG, AMD Ryzen 7 8845HS 8-Core 5.1GHz/24MB, 16GB DDR5, 512GB-N...
Ekran - Veličina ekrana: 13.6 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.664 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: Mini LED Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana