Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tastatura - Model tastature: KM5221W Povezivost tastature: Bežična Tip povezivosti tastature: Wireless Slovni raspored tastera: EN (US) Dodatni tasteri: 12 programabilnih F tastera Napajanje: 2x AAA baterije Dimenzije: 431.8mm x 121.92mm x 33.02 Masa: 399g Boja: Bela Miš - Model: KM5221W Senzor: Optički Povezivost: Bežična Interfejs: Wireless Rezolucija: 1.000dpi - 1.600dpi - 2.400dpi - 4.000dpi Broj tastera: 3 Baterija: 1xAA Dimenzije: 114.3mm x 38.1mm x Masa: 90g Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 57.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
46.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Tastatura | |
|---|---|
| Model tastature | KM5221W |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | 12 programabilnih F tastera |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Dimenzije | 431.8mm x 121.92mm x 33.02 |
| Masa | 399g |
| Boja | Bela |
| Karakteristike | |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | 12 programabilnih F tastera |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Miš | |
| Model | KM5221W |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | Wireless |
| Rezolucija | 1.000dpi - 1.600dpi - 2.400dpi - 4.000dpi |
| Broj tastera | 3 |
| Baterija | 1xAA |
| Dimenzije | 114.3mm x 38.1mm x |
| Masa | 90g |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.51EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
A4 TECH F1010 FSTYLER USB YU siva tastatura + USB sivi miš
MK220, Wireless Komplet: Tastatura + mis, wireless 2,4Ghz, br. tipki: 104, opticki mis, br tastera: 3, 1000dp, USB wifi receiver,AA baterija (miš) +...
Numerički dio, Mehaničko-Membranski tasteri, Žična, EN, Gaming, Pozadinsko osvjetljenje
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana