Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL Latitude 3450 14 inch FHD i3-1315U 8GB 512GB SSD Backlit FP Ubuntu 3yr ProSupport laptop
Maloprodajna cijena: 1047.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
837.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 250-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i3 |
| Model procesora | i3-1315U |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 1.2 GHz (4.5 GHz) |
| Keš memorija procesora | 10MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.200MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | Intel Wireless AX211 |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 20Gbps (USB 4) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 54Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Ubuntu |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 322.17mm x 219.43mm x 19.34mm |
| Masa | 1.5kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Tamno-siva |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 27.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP Victus Ryzen5 8645HS/1TB SSD/16GB DDR5/NoOS/RTX 4050 6GB/16.1
HP 250R G9 U5 120U/512GB/16GB/15.6inča FHD/Integrated/NoOS/Dark Ash Silver
GIGABYTE A16 3TH 16 inch FHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen 7 260 16GB 512GB SSD GeForce RTX 5050 8GB Backlit gaming laptop
DELL Pro 14 Premium 14 inch FHD+ 400nits Core Ultra 7 266V 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
HP Pavilion Plus 14-ew0011nn Win11 Home Core i7-1355U/1TB/16GB/14inča 2.8KOLED/IntelIris/Moonlight blue
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana