Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,Anti-glare,High-brightness 250-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i5 Model procesora: i5-1335U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 1.7 GHz (5.0 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.200MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Model: Intel Wireless AX211 Bluetooth verzija: 5.3 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 USB-A priključci: 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 20Gbps (USB 4) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 2.07 Megapiksela Snimanje videa: 1.920 x 1.080,30fps Model: FHD IR Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Digital-array microphones Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 54Whr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Ubuntu Fizičke karakteristike - Dimenzije: 322.17mm x 219.43mm x 19.34mm Masa: 1.5kg Boja: Tamno-siva Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W
Maloprodajna cijena: 1226.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
981.19 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 250-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-1335U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.7 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.200MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | Intel Wireless AX211 |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 20Gbps (USB 4) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 54Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Ubuntu |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 322.17mm x 219.43mm x 19.34mm |
| Masa | 1.5kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Tamno-siva |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP Pavilion Plus 14-ew1014nn Win11 Home/Ultra5 125H/512GB/16GB/14inča 2.8K OLED/IntelArc/Natural silver
Ryzen 3-7320U/16GB DDR5 5500MHz/512 GB SSD M.2/15.6" 1920x1080/Radeon grafika/Win 11 Pro
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC colo...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana