Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut,High-brightness 250-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i5 Model procesora: i5-1335U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 1.3 GHz (4.6 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.200MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 0 Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: Iris Xe Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Model: Intel Wireless AX211 Bluetooth verzija: 5.3 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 2.07 Megapiksela Snimanje videa: 1.920 x 1.080,30fps Model: FHD IR Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Digital-array microphones Ostalo: Waves MaxxAudio Pro Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 54Whr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Professional Fizičke karakteristike - Dimenzije: 359mm x 239.69mm x 20.4mm Masa: 1.81kg Boja: Tamno-siva Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W
Maloprodajna cijena: 1426.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1141.51 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | High-brightness 250-nit, 45% NTSC color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-1335U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.3 GHz (4.6 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.200MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Iris Xe Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model | Intel Wireless AX211 |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 2.07 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Ostalo | Waves MaxxAudio Pro |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 54Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 359mm x 239.69mm x 20.4mm |
| Masa | 1.81kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Tamno-siva |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 37.30EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 13 inča Rezolucija ekrana: 2.408 x 1.506 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: High-brightness 500-nit Procesor / Čipset...
Ryzen 5 220/16GB DDR5 5600MTs/512 GB SSD M.2/16" 1920x1200 WUXGA IPS/Radeon 740M/Bez optičkog uređaja
HP Pavilion Win11Home Ultra5 125U/1TB/16GB DDR5/IntelGraphics/16inča 2K IPS/Copilot/bclt/Natural silver
Ryzen 7 5800H, nVidia GeForce RTX 3050 4GB, 16GB, 512GB SSD, FHD 1920x1080,120Hz,VA, 15.6", Siva
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00SAYA gaming laptop │ Intel Core i5-12600HX procesor │ NVIDIA GeForce RTX 4050 grafika │ 16GB DDR5-4800 RAM │ 512GB SSD │ 15.6"...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana