Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,Wireless Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 1.600 dpi Baterija: 1xAA Ostalo: Indikator statusa baterije Napomena: do 36 meseci trajanje baterije Fizičke karakteristike - Dimenzije: 104mm x 60.5mm x 38.3mm Masa: 65g Boja: Crna Pakovanje: 1xAA baterija Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 37.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
29.73 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | Bluetooth, Wireless |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.600 dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Baterija | 1xAA |
| Ostalo | Indikator statusa baterije |
| Napomena | do 36 meseci trajanje baterije |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 104mm x 60.5mm x 38.3mm |
| Masa | 65g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1xAA baterija |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.97EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Fizičke karakteristike - Dimenzije: 118mm x 58mm x 32mm Boja: C...
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Podesivost rezolucije: Podesivost u 5 nivoa Rezolucija: 19.000 d...
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,Wireless Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 1.600 dpi...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana