Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,Wireless Tip senzora miša: Optički Rezolucija: Podesiva od 600dpi - 4.020dpi Odziv: 333Hz Baterija: 1xAA Podržane tehnologije: 128-bit AES encryption Ostalo: Tihi tasteri Fizičke karakteristike - Dimenzije: 104.5mm x 60.3mm x 38mm Masa: 67g Oblik: Prilagođen za obe ruke Materijal: Plastika Boja: Crna Pakovanje: 1xAA baterija,USB Micro Receiver Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 38.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
31.15 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | Bluetooth, Wireless |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | Podesiva od 600dpi - 4.020dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Odziv | 333Hz |
| Baterija | 1xAA |
| Podržane tehnologije | 128-bit AES encryption |
| Ostalo | Tihi tasteri |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 104.5mm x 60.3mm x 38mm |
| Masa | 67g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1xAA baterija, USB Micro Receiver |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
G403 Hero, Opticki gejmerski mis, LIGHTSYNC RGB lighting, Br tastera: 6, Rezolucija: 16000 dpi, duzina kabla:2.1m, Boja: Crna
DeathAdder V3 HyperSpeed, WIRELESS opticki gejmerski mis, RAZER™ FOCUS X 26K opticki senzor, do 100 sati trajanje baterije, razer opticki prekidaci ge...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana